Osocze bogatopłytkowe – ile kosztuje zabieg wampirzego liftingu?

Kobieta podczas zabiegu osocza bogatopłytkowego

Każda z kobiet wie, że zadbanie o skórę twarzy jest priorytetem w codziennej i rutynowej pielęgnacji. Z biegiem czasu zanika produkcja kolagenu, który jest dla naszej skóry niezwykle istotny. Odpowiada on bowiem za jej jędrność oraz piękny i młodzieńczy wygląd. Dodatkowo pojawiają się również problemy z komórkami skóry, które w naturalny sposób poddają się procesom starzenia. Panie więc rozpoczęły znacznie bardziej interesować się medycyną estetyczną i tym co ona ma im do zaoferowania. Najwięcej zainteresowania wzbudził tzw. wampirzy lifting, czyli zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Na czym więc polega taki zabieg i ile taka przyjemność kosztuje?

Wampirzy lifting – co to za zabieg?

Wamiprzy lifting to jeden z ulubionych zabiegów gwiazd i celebrytek. Wynika to z faktu jego ogromnej skuteczności i sposobu w jaki może on cofnąć objawy starzenia się komórek skóry. Wampirzy lifing to nic innego jak zabieg z wykorzystaniem osoczabogatopłytkowego, które pochodzi z krwi pacjentki. Okazuje się, że jeszcze zanim pacjentka znajdzie się na fotelu, z żyły łokciowej pobierana jest odpowiednia ilość krwi, a następnie umieszczana jest ona w maszynie, która odpowiada za oddzielenie osocza. Następnie jest ono ponownie aplikowane w skórę na twarzy pacjentki. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym jest poniekąd uważany za zabieg inwazyjny, niemniej jednak nie jest on obarczony możliwością wystąpienia efektów ubocznych. Po wykonaniu takiego zabiegu pacjentka może zauważyć wyraźne zmiany w stanie swojej cery. Stanie się ona odżywiona, miękka i pełna blasku. Co ważniejsze, wampirzy lifting pomaga w zlikwidowaniu drobnych zmarszczek, linii mimicznych i problematycznych kurzych łapek.

Ile kosztuje zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego?

Wampirzy lifting nie jest tanim zabiegiem. Wynika to z faktu konieczności wykorzystania zaawansowanych sprzętów, a także z tego, że sam zabieg jest dość skomplikowany. Jego cena jest również uzależniona od tego, w jakim gabinecie decydujemy się na wykonanie wampirzego liftingu, gdyż większość z takich placówek ustala swoje cenniki indywidualnie. Jednocześnie można powiedzieć, że średnia cena za odbudowę komórek skóry z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego waha się od 600 do 2000 złotych. Co więcej, dla uzyskania optymalnych rezultatów, zaleca się co najmniej 3-rzy krotne powtórzenie wamiprzego liftingu.

Skąd można pozyskać dodatkowe środki na wampirzy lifting?

Nie da się ukryć, że jednorazowy wydatek w kwocie od 600 do 2000 złotych dla każdego z nas może być dość pokaźnym obciążeniem budżetowym. Jednocześnie jeśli zależy nam na tym, by zachować młody i promienny wygląd skóry na znacznie dłużej, to osocze bogatopłytkowe z pewnością nam na to pozwoli. Jeśli nie możemy sobie jednak zafundować go z własnych oszczędności, wówczas z pomocą przyjdą nam pożyczki online na raty w Saverium. Jest to instytucja pozabankowa, która szybko przekaże nam dodatkową gotówkę na nasze konta, bez potrzeby wskazywania celu pożyczki. W ten sposób zabieg wampirzego liftingu będzie w zasięgu naszych rąk.

Podobne tematy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *