Ile kosztuje podniesienie piersi?

Ile kosztuje podniesienie piersi?

Być może zastanawiasz się, ile tak naprawdę kosztuje podniesienie piersi. Jeśli zastanawiałaś się nad tym pytaniem, przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach chirurgicznych i niechirurgicznych. Przyjrzymy się także kosztom operacji powiększania i podnoszenia piersi. Wniosek z tego taki, że zabieg podniesienia piersi może być dość kosztowny. Prawdopodobnie zapłacisz za niego ponad 22 000 dolarów, ale możesz zaoszczędzić pieniądze na zabiegu, jeśli wiesz, czego się spodziewać.

Opcje niechirurgicznego podniesienia piersi

Jeśli nie chcesz poddawać się rozległym zabiegom chirurgicznym w celu zwiększenia rozmiaru piersi, istnieje wiele opcji niechirurgicznego podniesienia piersi. Jedną z nich jest laserowe podniesienie piersi, w którym wykorzystuje się laser do usuwania martwych komórek skóry z piersi i stymulowania produkcji kolagenu, co poprawia elastyczność i odmłodzenie skóry. Koszt tej procedury może wynosić od 1 144 do 2 071 USD i różni się znacznie w zależności od chirurga i położenia geograficznego gabinetu lekarskiego.

Koszt chirurgicznego podniesienia piersi

Cena chirurgicznego podniesienia piersi może być bardzo zróżnicowana. Ceny różnią się w zależności od honorarium chirurga, znieczulenia i innych czynników. Chociaż zabieg podniesienia piersi powinien być wykonywany tylko raz, możliwe jest połączenie kilku procedur w jeszcze bardziej przystępnej cenie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy jednak zastanowić się, czego można się spodziewać po zabiegu i ile trzeba będzie za niego zapłacić. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy skontaktować się z dr Holleyem w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

Koszt niechirurgicznego podniesienia piersi

Koszt niechirurgicznego podniesienia piersi różni się znacznie w zależności od chirurga i rodzaju wykonywanej procedury. Średni koszt wynosi 5 012 $, ale nie obejmuje on kosztu znieczulenia, wyposażenia sali operacyjnej ani związanych z tym wydatków. Każdy chirurg ma inną strukturę opłat, która różni się w zależności od doświadczenia, lokalizacji i procedury. Chirurdzy plastyczni często oferują opcje finansowania operacji podniesienia piersi przez pacjenta, a także inne opcje finansowania.

Koszt zabiegu powiększenia piersi z podniesieniem

Rozważając koszt zabiegu powiększenia piersi, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Często podany koszt nie uwzględnia dodatkowych opłat. Zwrócenie się do gabinetu Dr. Jewella o wycenę prawdopodobnie da Ci dokładne wyobrażenie o kosztach zabiegu, ale może nie wystarczyć, aby upewnić się, że podejmujesz rozsądną decyzję finansową. Poniżej wymieniono kilka rzeczy, o których należy pamiętać, porównując ceny i znajdując chirurga, który świadczy usługi wysokiej jakości za uczciwą cenę.

Koszt finansowania zabiegu podniesienia piersi

Istnieje wiele czynników, które należy rozważyć, jeśli chodzi o koszt finansowania zabiegu podniesienia piersi. Chociaż możesz nie być w stanie zapłacić za całą procedurę z własnej kieszeni, możesz sfinansować jak najwięcej, aby było Cię na nią stać. Można znaleźć wiele różnych opcji finansowania, w tym CareCredit i Alphaeon CREDIT. Firmy te oferują finansowanie dla pacjentów, którego koszt waha się od 250 do 25 000 USD, a Ty możesz bezpłatnie złożyć wniosek online, aby dowiedzieć się, czy się kwalifikujesz.

Podobne tematy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *